zobrazeno: 1786x
20/05/2014 09:39

Neslyším, běžím!

V neděli 11. května přišlo oslavit 20. výročí Volkswagen Maratonu Praha svou účastí v závodu kolem 10 000 sportovních nadšenců a elitních běžců. Tento závod patří k nejkrásnějším maratonům světa. Ani letos na startu nechyběla obecně prospěšná společnost APPN - Agentura pro neslyšící se štafetou neslyšících běžců. Naše barvy hájili Jiří Jahoda, Martin Kulda, David Studýnka a Libor Hubáček. Trať v délce 42, 195 km zdolali v čase 3:35:32 a skončili na krásném 122. místě z 543 zúčastněných štafet.  Gratulujeme jim!

Všem, kteří přišli podpořit naši štafetu, děkujeme a doufáme, že se příští rok uvidíme na startu dalšího pražského maratonu, protože MY tam budeme!
Letošní Volkswagen Maraton Praha vyhrál Keňan Patrick Kipyegon Terer s časem 02:08:17, z žen byla nejlepší etiopská běžkyně Firehiwot Dado s časem 02:23:34. Nejlepší štafeta měla čas 02:36:23.
autor: Hanka Palová, APPN, o. p. s.