dotazníky a průzkumy

 
Prosba o spolupráci při mé bakalářské práci
08/04/2018 13:32vložil(a) miskus
dotazníky a průzkumyDobrý den,
jsem studentkou speciální pedagogiky MU v Brně a v rámci své bakalářské práce jsem se rozhodla věnovat problematice KI. Zaměřuji se na cílovou skupinu osob se získaným sluchovým postižením, kteří podstoupili kochleární implantaci ve věku okolo 18 – 35 let.

Touto cestou bych chtěla požádat ty z Vás, kteří by byli ochotni se do mého výzkumu zapojit a poskytnout mi několik odpovědí na otázky, a zároveň odpovídají mé cílové skupině, aby mě kontaktovali na e-mail: hanakova-m@seznam.cz

Předem děkuji za ochotu,
Michaela Hanáková
0 příspěvkůEmail Print
Smysl života
29/03/2018 12:53vložil(a) webmaster
dotazníky a průzkumyJmenuji se Eliška Gilíková a studuji na Slezské univerzitě v Opavě. Moc ráda bych pracovala jako sociální pracovnice pro lidi se sluchovým postižením, a jako svou bakalářskou práci jsem si vybrala smysl života u osob s poruchami sluchu. Touto cestou byste mi i Vy pomohli můj sen splnit. Dotazník je zcela anonymní! Bonus:  Pokud budete mít zájem odepište mi na e-mail, a já Vám po vyhodnocení pošlu výsledky.
celý text.. 0 příspěvkůEmail Print
Kvalita péče a podpory o seniory s nedoslýchavostí v České republice
16/10/2016 16:25vložil(a) apilarova
dotazníky a průzkumyDotazník zjišťuje spokojenost se stávajícím systémem péče a podpory uživatelů sluchadel v České republice. Tímto si Vás dovolujeme požádat o sdělení Vašich zkušeností a názorů.
Dotazník je zcela anonymní a je určen pro věkovou kategorii 60 let a více.
Předem moc děkujeme za Váš čas věnovaný vyplnění tohoto dotazníku, který naleznete zde: https://docs.google.com/forms/d/1sBVZcjAXcTfy3_4Rhaj8DsU5heMuCvxZz7fv2kqGtVM/viewform
0 příspěvkůEmail Print
Máte zájem o kurzy první pomoci (pro neslyšící a nedoslýchavé)?
10/05/2016 09:22vložil(a) webmaster
dotazníky a průzkumyObracím se na Vás jménem svým se záštitou SNN ČR, paní prezidentky Mgr. Šárky Prokopiusové s žádostí o spolupráci o vyplnění interaktivního dotazníku na téma Kurzy první pomoci pro sluchově postižené.

Cílem projektu o který usilujeme, je zjistit stanovisko neslyšících a nedoslýchavých, zda mají zájem o pořádání kurzů první pomoci pro neslyšící a nedoslýchavé tlumočených do znakového jazyka, zapojit sluchově postižené občany do poskytování první pomoci a zajistit dostupnost pořádání kurzů první pomoci pro neslyšící a nedoslýchavé po celé ČR.
celý text.. 0 příspěvkůEmail Print
Kvalita života osob se sluchovým postižením
19/04/2016 14:21vložil(a) webmaster
dotazníky a průzkumyDobrý den,

jmenuji se Tereza Hradilová a v současné době připravuji s podporou grantového projektu GA UK (Grantová agentura Univerzity Karlovy) disertační práci na téma Kvalita života osob se sluchovým postižením na Katedře speciální pedagogiky Pedagogické fakulty UK v Praze. Níže vám budou předloženy dva dotazníky.
celý text.. 0 příspěvkůEmail Print
Vzdělávání tlumočníků?
12/11/2015 15:41vložil(a) webmaster
dotazníky a průzkumyJmenuji se Michaela Obrusníková a studuji třetím rokem speciální pedagogiku na Masarykově Universitě v Brně, zaměření na logopedii a surdopedii. Letos sepisuji svou bakalářskou práci a to na téma: Vzdělávání tlumočníků znakového jazyka v České republice. Chtěla bych zjistit, zda se tlumočníci ve svém oboru vzdělávají, jakými způsoby a jak je to finančně náročné. Pro tento výzkum jsem sestavila dotazník, který najdete pod tímto odkazem: https://www.survio.com/survey/d/F7M9K3A8L0D8P9J4D
celý text.. 0 příspěvkůEmail Print
Cestovní ruch a neslyšícící
12/11/2015 10:00vložil(a) webmaster
dotazníky a průzkumyJsem studentka 3. ročníku Vyšší odborné školy cestovního ruchu v Českých Budějovicích a píšu absolventskou práci na téma Cestovní ruch v kultuře neslyšících. Ráda bych Vám položila několik otázek týkajících se přístupu Vaší organizace ke sluchově postiženým členům. Byla bych Vám velmi vděčná, kdybyste věnovali pár minut k vyplnění tohoto dotazníku, který mi pomůže zmapovat Vaši spolupráci se sluchově postiženými členy.
celý text.. 1 příspěvkůEmail Print
Dotazník pro absolventa VŠ
03/10/2015 17:30vložil(a) Naomi.V
dotazníky a průzkumyDobrý den,
jsem studentka Ústavu ošetřovatelství na Slezské univerzitě v Opavě a provádím výzkum, který se zabývá problematikou Přístupu zdravotníků k neslyšícím. Tento výzkum je součástí mé bakalářské práce. Chtěla bych Vás tedy požádat o pár minut Vašeho času k vyplnění tohoto dotazníku. Dotazník je naprosto anonymní a dobrovolný. Chtěla bych Vás tímto poprosit o krátkou spolupráci, kde bych se chtěla dozvědět, na jaké úrovni se nachází zvláště komunikace mezi neslyšícími a zdravotnickým personálem. Moc Vám děkuji za spolupráci.


http://www.survio.com/survey/d/R3Y9C2G2B0N1W1K0Z
0 příspěvkůEmail Print
Dotazník pro absolventy VŠ
19/05/2015 09:49vložil(a) webmaster
dotazníky a průzkumyDobrý den,

jsem studentkou Speciální pedagogiky na Pedagogické fakultě UK v Praze a píši bakalářskou práci na téma Pracovní uplatnění sluchově postižených absolventů vysokých škol.

Chtěla bych Vás poprosit o vyplnění dotazníku a případné rozeslání dotazníku svým přátelům se sluchovým postižením, kteří absolvovali VŠ.

https://pracovni-uplatneni-sluchove.vyplnto.cz/

Děkuji za spolupráci.
0 příspěvkůEmail Print
Neslyšící a víra
15/05/2015 09:48vložil(a) webmaster
dotazníky a průzkumy[Verze v ČZJ níže] Chci vás poprosit o pomoc. Píši diplomovou práci na téma Víry a zapojení neslyšících do církví. Součástí je výzkum- dotazník. Potřebuji minimálně 50 odpovědí. Je to částečně tlumočené do ZJ. Prosím o vyplnění (zabere to max. 15 min) a sdílení na jiné stránky, kde jsou neslyšící.

odkaz na dotazník: http://goo.gl/forms/7ib9pocxHB
Děkuji moc."

Mockrát Vám děkuji přeji příjemný den.
0 příspěvkůEmail Print
Dotazník bakalářské práce - Analýza komunikačních potřeb pro sluchově postižené
27/02/2015 14:43vložil(a) Jeanie
dotazníky a průzkumyZveřejňuji tu žádost mé známé studentky Veroniky Růžičkové o vyplnění krátkého dotazníku na téma její bakalářské práce "Analýza komunikačních potřeb pro sluchově postižené" do termínu pokud možno nejpozději do 4. 3. 2015, za což předem všem děkujeme.
celý text.. 0 příspěvkůEmail Print
Výzkumné šetření zabývající se finanční gramotností
04/02/2015 16:10vložil(a) webmaster
dotazníky a průzkumyV rámci diplomové práce pracuji na výzkumném šetření zabývajícím se finanční gramotností osob se sluchovým postižením. Na základě tohoto šetření vzniká projekt na podporu zvyšování finanční gramotnosti a finančního povědomí osob se sluchovým postižením, který má za úkol zajistit nejenom informovanost z oblasti financí a finančních služeb, ale převážně poskytnout takové informace a znalosti, které budou předcházet neuváženým krokům, které mohou mít zásadní dopad na život osob se sluchovým postižením (dluhová past, exekuce, neuvážené podepsání s mluv apod.)
celý text.. 0 příspěvkůEmail Print

  starší>>
Login 
Přihlašovací jméno:

Heslo:

zapamatovat Zaregistruj se, je to zdarma!
Zapomněl(a) jsi heslo?

jsme na facebooku 

uživatelé 
Online
registrovaní: 0
neregistrovaní: 37
celkem: 37
Přihlášení

ikonka 

aktuality 
Tenisový turnaj k 15. výročí svazu
Přepisovatel v Komerční bance je dostupný na v
Festivalu Clin d’Oeil se zúčastnil rekordní p
Marlee Matlin se objeví v dalším seriálu
Vzdělávání, zaměstnávání a spolkový živo

RSS kanály 

[CNW:Counter]