Diskusní fóra » Zaměstnání
O úroveň výš  
 autor Název:Chybí zaměstnání pro pedagogické vzdělání
anonym

  
(31/12/2007 16:49) Chybí zaměstnání pro pedagogické vzdělání
[font=Verdana][/font]

Ahojky,myslím že jde velmi kvalitní vzdělání pro Neslyšici,aby mohli vzdělání jako má slyšici.Ale chybí při zaměstnání,protože na mateřskou školu pro slyšici(s vadami řeči,sluchově postižení 1žák(bez asistentu),mentálně...atd.)nepřijmou neslyšíci,kteří má diplom pedagogické vzdělání Jamu,Čeština komunikační neslyšící ani maturitu z Hradci Králové.Což pro nás i Neslyšící opravdu zklamání,ale výhodou že může nějaký kurz pro slyšící,kteří se učí znakovou řeči.Ale co ostatní Neslyšící z pedagogické vzdělání budoucnost,protože škola v HK stále pokračuje a myslím že je lepší pozastavení jako má Jamu jednou za 2roky.Stále podpořím pro Neslyšící kteří opravdu má zájem i vzdělání.Ale pozor o zaměstnání pro pedagogu konec.Díky za pochopení.Ahoj
 odpovědět citovat a odpovědět 
anonym

  
(01/01/2008 17:01) Re: Chybí zaměstnání pro pedagogické vzdělání
Dekuji za mail i odvaznou,ale je pravda ze od te doby z studenti z HK (obor Pedagogiku) nema vlastne budoucnost,ze jsem po absolventu z HK stal nezamestnana.Ale skola by mela zodpovedna,a nekteri vice nez 50% pracuje jine zamestnani nez pedagogickou vzdelani,dekuji.Ahoj Jitka
 odpovědět citovat a odpovědět 
anonym

  
(16/01/2008 13:13) Re: Chybí zaměstnání pro pedagogické vzdělání
Já sama osobně si myslím, že škola není za to zodpovědná. Myslím si, že v HK studují takoví lidi, kteří by pak neměli učit ve škole, protože neumějí perfektně ČJ a další věci a jak se to pak mají děti naučit? Nejsem proti znakové jazyce, ale jsem pro to, aby se ve škole mluvilo i znakovalo, aby dítě mělo základy českého jazyka, protože v dnešní době je důležité umět český jazyk, i když jen psanou formou.
 odpovědět citovat a odpovědět 
anonym

  
(21/01/2008 20:58) Re: Chybí zaměstnání pro pedagogické vzdělání
Ahoj,moc Ti dekuji za tvuj nazor.Je pravda,ale ode doby 2005 studia z Pedagogika z HK vlastne odchazi ze skoly a zamestnani se skolou nejsou.Pouze v HK,v Praze,v Brne atd...ale skola deti ubyva a mladi zamestnanci drzi zamestnani a co zbyva studenty z HK kteri studuji...A ta skola je zodpovedna i taky pod ministerstva,to si myslim...Preji ti hezky den...
 odpovědět citovat a odpovědět 
Turistika
příspěvků: 1

  
(22/04/2010 20:35) Re: Chybí zaměstnání pro pedagogické vzdělání
Proc svadis na skolu? Skola Vas pripravuje a vy samy zodpovidate o sve budoucnosti. Prece skola cely zivot nebude opatrovat aby studenti mely dobre. Ja jsem studoval ve Valmezu elektro a ted studuju na VS pedagogiku a to je opravdu jini obor ale clovek musi sam chtit vzdelavat a zlepsovat ne sedet nekde v rohu a nadavat na skolu, ze spatne ucila ci co. Za druhe kdyz si prectes clanek a uz zacni uvazovat co bude asi za 10let kdyz budou deti mit KI a neslysici bude minimum. http://www.novinky.cz/zena/zdravi/195407-kochlearni-implantat-vraci-lidi-do-zivota.html  To je muj nazor a rad poslechnu vasi kritiku. Dik
 odpovědět citovat a odpovědět 
martin
příspěvků: 16
martin
  
(22/04/2010 22:13) Re: Chybí zaměstnání pro pedagogické vzdělání
ano přesně tak.. škola neurčuje osud, jestli budeš nezaměstnaný. Každý může studovat co chce (slyšící i neslyšící) a musíš plánovat do budoucna co chceš dělat. Věřím že pokud vystuduješ dobrou školu (obor jaký se ti líbí a má uplatnění) že najdeš práci.
 odpovědět citovat a odpovědět 
Jeanie
příspěvků: 2
Jeanie
 WWW 
(27/04/2010 09:57) Re: Chybí zaměstnání pro pedagogické vzdělání

Turistika :

Proc svadis na skolu? Skola Vas pripravuje a vy samy zodpovidate o sve budoucnosti. ...
ANO, ANO, souhlasím s Vaším názorem!
Škola není povinná žákovi najít zaměstnání, to si musí už sám schopen hledat a najít si práci. Stejně tak pomáhá nezaměstnanému i Úřad práce!

Např. FRPSP připravila unikátní kurz pro sluchově postižené, ale po jejím absolvování si už museli absolventi sami najít práci!

Viz dochovaná na památku stránka:
http://jeanie.sweb.cz/zaver.html

Tohoto zajímavého kurzu jsem se zúčastnila, úspěšně obhájila zakončení kurzu. Dále už bylo na mně, co si seženu a mám to.

poslední změna:27/04/2010 10:00 Jeanieodpovědět citovat a odpovědět 
anonym

  
(30/01/2013 00:13) Re: Chybí zaměstnání pro pedagogické vzdělání
Tak třeba MUNI nabízí kvalitní vzdělání i neslyšícím... Sice ne ve všech oborech (z neslyšícího asi nikdy dobrý logoped či onkolog nebude), ale většinou se studovat dá.
 odpovědět citovat a odpovědět 

O úroveň výš  

Login 
Přihlašovací jméno:

Heslo:

zapamatovat Zaregistruj se, je to zdarma!
Zapomněl(a) jsi heslo?

jsme na facebooku 

uživatelé 
Online
registrovaní: 0
neregistrovaní: 10
celkem: 10
Přihlášení

ikonka 

aktuality 
Informační linky k onemocnění COVID-19 mohou p
Online doučování v českém znakovém jazyce
UčíTelka s tlumočením do ČZJ
Aktuální informace o koronaviru v ČT
Co je to koronavirus?
Přehled změn u příspěvků na kompenzační po
Festival Jeden svět bude opět přístupný pro d

RSS kanály 

[CNW:Counter]